همکاری با ویراستارباشی

مثلاً نام و نام خانوادگی، سال تولد و سایر اطلاعات ضروری‌تان را اینجا بنویسید.
مثلاً اگر دانشجویید یا روزگاری بوده‌اید، بفرمایید چه خوانده‌اید، یا اینکه بگویید اگر جبر زمانه و اصرار پدر و مادر و سایر آشنایان نبود، در کدام زمینه بیشتر کار می‌کردید.
آیا تابه‌حال در دوره‌ای شرکت کرده‌اید؟ کتاب‌های ویرایشی چطور، کدام‌ها را خوانده‌اید؟ یکی‌دو نفر از ویراستاران سرشناس را هم نام ببرید.
با کجاها و چقدر همکاری کرده‌اید؟ هرقدر که صلاح می‌دانید، توضیح بدهید.
تعداد پشیمانی‌ها در زندگی‌تان را به حداقل برسانیدگاهی روانشناسان به پشیمانی «احساس منطقی» می‌گویند. و در واقع نه به این دلیل که خود پشیمانی ما را منطقی‌تر می‌کند - حداقل نه به طور مستقیم - بلکه به این خاطر که به روشی ظاهرا منطقی آن را پیش‌بینی می‌کنیم.در تصمیم‌گیری‌ها، ما غالبا گزینه‌هایی که در دسترسمان هستند را در نظر می‌گیریم، بعد از انتخاب یکی از این گزینه‌ها آینده‌مان را تصور می‌کنیم، و سعی می‌کنیم برآورد کنیم که در این وضعیت آینده‌ی شبیه‌سازی شده چقدر احساس پشیمانی می‌کنیم. سپس این شبیه‌سازی را دوباره اجرا می‌کنیم، گزینه‌ی متفاوتی انتخاب می‌کنیم، و آن وضعیت شبیه سازی شده از پشیمانی/ عدم پشیمانی را با بقیه‌ی موارد مقایسه می‌کنیم.
برخی از خلاق‌ترین افراد تاریخ پرکارترین افراد نیز بوده‌اند. پابلو پیکاسو ۵۰۰۰۰ کاری هنری خلق کرد، یعنی به‌طور میانگین دو کار هنری در روز. جیمی هندریکس بااینکه تنها ۲۷ سال سن داشت به‌اندازه‌ای موسیقی تولید کرد تا نزدیک به ۷۰ آلبوم را تکمیل کند.حالا مجبور نیستید در هر دقیقه کاری تولید کنید تا خلاق باشید اما میزان تولیدی بالا می‌تواند به شما کمک کند استعداد خود را تقویت کنید. همان‌طور که گفته می‌شود کار نیکو کردن از پر کردن است.نویسنده، باربارا کورتلند ، نمونه‌ای الهام‌بخش برای این است که اگر به‌اندازه‌ی کافی کارکنید چقدر می‌توانید به دست بیاورید. در سال ۱۹۸۳ او رکورد جهانی برای نوشتن رمان در یک سال را با رقم عجیب ۲۳ رمان در سال ثبت کرد.
ساگان در نوشته‎هایش محرومیت و ناکام ماندنهای نسل خود را وصف کرده است؛ قهرمان‌های داستان هایش از قیود اخلاقی آزادند و در صدد آنند تا غم‎هایشان را در کنار هم آرام سازند. نکته‎بینی و موشکافی‌ها در این داستان‎ها که غالباً غم‌انگیز است حالات جسمی نسل جوان آن دوران را نشان می‎دهد. ساگان را به عنوان رمان نویس و نمایشنامه نویس موج‎نو فرانسه، که نشانۀ طغیان جوانان در پاریس بعد از جنگ جهانی دوم (۱۹۱۴ م) و شکوفایی عصر اگزیستانسیالیست است، معرفی می‌کنند. او فمینیسمی است که به ممنوع‌بودن سقط جنین اعتراض کرد و بدون عضویت در حزب سیاسی خاصی از اندیشه‎های سوسیالیستی طرف‎داری نمود.بیش از ۴۰ رمان و نمایشنامه توسط او به چاپ رسیده است که تعدادی از آنها در ایران ترجمه شده‌اند.
(واحد محاسبه، کلمه است: کلمه‌ای چند تومان؟)